Call Of Duty 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2 Hakkında Herşey Bu Sitede

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

..WEFASIZA..

YazarMesaj
Admin
Admin

..WEFASIZA.. Empty
MesajKonu: ..WEFASIZA..   ..WEFASIZA.. Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 7:42 pm

*Sevseydin sende birazcık beni Çekseydin Günlerce Acı Hasreti Tatsaydın aşk DeniLen O hisLeri O Zaman anLardın ÖzLemek ne demek ..Gece boyu ağlasaydın bomboş odanda Adımı YazsayDın BuguLu Camlara Dalsaydın gece Boyu Kederlere gama O zaman anLardın ÖzLemek ne demek İşte O zaman anLarsın Sevmek Ne Demek !! Aşkını ömrümle bir tutsaydın Anlardın!!!!!*

Beni öyle kırdın ki; en güzeller-güzeli…Şah Tahtına Bindirsen ,Geri DönMeyecegim o zaLim PenÇen iLe,Beni üzdün ÜzeLi GöTen yıLdız İndirsen , Geri Dönmeyecegim!!”-Sensiz yaşanmaz.” diye, hala öyle sansam da,İstesem De Unutmam..ÖLene Dek Ansam Da GeceLer Boyu ÖzLem AlewiNe Yansam ‘da Hicrana Göqüs Gerdim geri DönMeyeceqim !!Hava, su, Güneş miydin, benim için sen neydin?Gittigim Her Yerde,KaLbımLe benımLeydin.Sana adanmış Ömrüm,Feryadımı biLeydin..DönüLmez yoLa erdim Geri dönMeyeceqim..Sönmez artık bu alev, beni kor gibi yakan…Benim gibi gördün mü, sana sevgiyle bakan?Gözümü ilk açtığım, kalbimde kutsal mekan;Evreni sana verdim…Geri dönmeyeceğim…..Seni Sewsemde Dönmeyeceqim….!!!!*
http://cod2.bosforum.info

..WEFASIZA..
1 sayfadaki 1 sayfası